O nás

ZETTADI

Co to znamená a co tím chceme říci

ZETTA znamená v řecké abecedě triliarda. Tolik je údajně zrnek písku na celém světě. Proto taky máme v logu přesýpací hodiny.

Je to téměř nekonečno. To znamená, že chceme vytvářet udržitelnou a zároveň krásnou nadčasovou módu a hezké praktické předměty, které vám usnadní život. Chceme se vyhnout tzv. fast fashion, kdy se používá oblečení a módní doplňky jednu sezónu a pak se obměňují a staré vyhazují. Svět je zaplaven textilem nejen z Asie. My se snažíme vyrábět věci, které nám nějakou dobu vydrží a které se hned neokoukají. 

DI je předložka, která v románských jazycích znamená druhý pád - z koho, z čeho. Záleží nám totiž za pomoci koho nebo čeho vyrábíme. Naše produkty jsou vyrobeny šetrně v Evropě, nejlépe v České republice a na Slovensku. 

ZETTADI u nás znamená "nekonečně mnoho možností", jak si dělat život hezčí nebo udělat někomu život krásnější, a přitom pomáhat, myslet zodpovědně na životní prostředí, vyhnout se práci ve špatných podmínkách v Asii, podporovat lokální výrobu a spolupracující chráněnou dílnu v Brně.

A v neposlední řadě ZETTADI tvoří dvě kamarádky Zuzka a Denča.

 

Upozornění :)

Tím, co nosíte nebo používáte, vyjadřujete svůj názor.

Testováno na vlastní kůži nebo na kamarádech.

Zpět do obchodu